Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: Palyacoservisi
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

16-01-2015 20:46
Doğum Günü için Profesyonel Palyaço Kiralama Servisi sizleri bekliyor.

16-01-2015 20:46
Palyaço ile Doğum Günü partileriniz artık daha eğlenceli.

16-01-2015 20:46
En güzel çocuk doğum günü partileri Pinyata ve Palyaço paketleri ile sizlerle.

30-10-2012 15:45
30 kişilik Çocuk Masa Sandalye Kiralama nakliye dahil sadece 200TL yanında dilerseniz içi dolu pinyata, parti malzemeleri, palyaço kiralama gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsini
z.

30-10-2012 15:42
Palyaço Servisi hizmetimizde kampanya sadece Palyaço Kiralama Fiyatı 100TL yanında 40 adet sosis balon, 30 adet hediye, yüz boyama ve oyunlar ile birlikte.
Doğum Günü Palyaço Servisi Fiyatları
sticky
 • Şişli Palyaço ServisiDOĞUM GÜNÜ PALYAÇO SERVİSİ
 • 1 adet Doğum Günü Palyaço Hizmeti
 • Sosis Balon Dağıtımı ( köpek, şapka, kılıç, zürafa, ahtapot, kelebek kanadı gibi şekilleri )
 • Yüz Boyama Aktivitesi ( palyaço, kedi, batman, örümcek adam, bıyık, köpek, galatasaray, Fenerbahçe, beşiktaş, trabzon figürleri )
 • Oyun Etkinliği ( halka atmaca, yağ satarım bal satarım, halat çekmece, sandalye kapmaca, bowling, mantar toplamaca )
 • Hediye Olarak defter etiketi, buzdolabı yapışkanı, cd )
 • Palyaço Servisi Fiyatı 2 saat 150TL 3 saat 200TL
 • Palyaço Servisi talep eden müşterilerimize İçi Dolu Pinyata + sopası ile birlikte sadece 50TL ( 15 adet para çikolata, 15 adet lolipop, 15 adet uğur böceği çikolata, 15 adet sakız, 5 adet minik araba, 10 adet saç tokası )

 • Palyaço Kiralama Servisi için Sorulan Sorular.

  Palyaço Sorular Çocuklar için partilerinde eğlenceleri eğlence katan palyaço kiralama hizmeti alan aileler bizim gönderdiğimiz deneyimli animatörlerle mutlu oluyor. Özel olarak yetiştirdiğimiz palyaçolarımızı Avrupa yakasında bulunan Şişli deki ofisimizden gönderiyoruz. Müşterilerimizin bizlere ilettiği bazı soruları sizinle paylaşıyoruz.  Bazen gelen talepler doğrultusunda acil olarak istenilen doğum günü palyaçoları ve sihirbaz organizasyonu ne yazık kı hemen tüm semtlere gönderim yapamıyoruz. En geç 24 saat önceden rezervasyon yaptırırsanız palyaço kiralama hizmeti için Anadolu yakası olmak üzere İstanbullun tüm semtlerine gönderim yapabiliyoruz.  Hizmet aldığım bir Doğum Günü Palyaçosu benden farklı bir para talep eder mi ? Palyaço servisi info dan talep edilen animatör sizden toplu taşımanın olduğu yerler için asla ekstra ücret talep etmez.   Kiraladığım palyaço ile iletişim kuracak mıyım ? Evet yol bilgisi ve doğum günü akışı + oyunları gibi bir ayrıntıyı onunla görüşerek planlayabilirsiniz.  Palyaço Hizmeti aldığım zaman uzatma şansım varmı ? Uzatmayı düşündüğünüz zaman bizi arayıp bilgi verdiğinizde müşteri temsilcimiz personelimizle görüşür ve uzatması gerektiğini bildirir.  2 yada 3 saat arasında doğum günü palyaçoları oyun, yüz boyama gibi etkinliklerde değişiklik oluyor mu ? Kesinlikle olmuyor sadece oyunlar uzun yada kısa tutulur diğer tüm yapılacak olan etkinlik aynıdır. Gelirken pinyata patlatmaca oyunu talep edersek onu da getiriyor mu ? Evet getiriyor kız yada erkek için seçtiğiniz pinyatayı belirtirseniz onuda yanına getirip doğum günü için size ulaştıracaktır. Bu anlattığımız soruların dışında çocuk doğum günü partisi için merak ettiklerinizi bizi arayarak müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.


  Doğum Günü Palyaçoları

  Doğum Günü Palyaçoları 13 yıllık deneyimli İstanbul da kafelere, kreşlere,  evlere doğum günü için gönderdiğimiz palyaço ve animatörleri özenle seçiyoruz. Yaptığımız tüm organizasyonlar için titizlikle davranarak müşterilerimizin beğenisi kazanıyoruz. Özel olarak yetiştirdiğimiz doğum günü palyaçoları & animasyon ekipleri gibi hizmetlerimizde sorunsuz hizmetler gerçekleştiriyoruz. Çocuğunuzun doğum günü partisi için sadece palyaçoları değil bunun yanında dilerseniz sihirbaz gösterisi, pinyata patlatmaca oyunu gibi farklı seçeneklerimizde mevcut. Evde doğum günü partisi hiç olmadığı kadar eğlenceli geçebilir mesela çocuğunuzun ve arkadaşları için farklı oyunlar oynayabilir. Yada muhteşem bir show için bizden Sihirbaz Kiralama hizmeti alarak doğum günü partinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Bizden Palyaço Hizmeti aldığınızda ekstra bir emek yada para harcamanıza artık hiç gerek yok. Palyaço Servisi gönderdiği bay, bayan animatörleri yanında oyun çantası ile gönderir. Sadece çantasında oyunlar olmaz yanında cilde zararsız yüz boyama seti, sosis balon dağıtımı için el pompası ve renk renk sosis balonlar var.  Oyunları ise Doğum Günü Palyaçosu başlamadan önce çocuğunuza ve arkadaşlarına sorar hangi oyunu oynamak isterseniz. Ve program ona göre başlar sizinde fikirleriniz alınır, doğum günü palyaço kiralama çocukları mutlu etmek için var.  Çocuğunuz ve konuklarına hangi rengi severse sevsin ona, palyaço kiralama hizmeti aldığınızda tüm çocuklara sosis balonlardan köpek, kılıç, kelebek, şapka gibi şekiller yaparak hediye eder. Sadece balondan şekiller yapmak bir yana en sevdiği kahramanlar ve hayvanlar ( örümcek adam, batman, prenses, kedi, köpek gibi figürler yaparak onları mutlu eder. Bu kadar oyun, yüz boyama, balon çok pahallı mı diye merak ediyorsanız 2 saat fiyatı 150TL dir. Daha detaylı olarak palyaço organizasyonu için müşteri temsilcimizden bilgi alabilir ve nasıl olur, neler yapılır, nelere dikkat edilmeli gibi birçok aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.


  Çocuk Doğum Günü Parti Organizasyonu

  Doğum Günü Palyaço KiralamaTürkiye genelinde özel mekan ve evlerde hafta sonu kreşlerde ise hafta içi gerçekleşiyor çocuk doğum günleri. Biz İstanbul genelinde bir çok yere hafta içi ve hafta sonu Doğum Günü Palyaçoları gönderiyoruz. Gönderirken de tüm ayrıntıyı ve planlamayı ekibimizle birlikte yapıyoruz. Müşterilerimizin istekleri öncelikli memnuiyeti her şeyden önemlidir. Bir çok çalışma gerçekleştiğimiz daha önce hizmet verdiğimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimizden oluşmaktadır. Sizinde önem taşıyan günlerinizde hazırlıkları ve organizasyonu kusursuz şekilde gerçekleştirebiliriz.  Şirket olarak tanıdığımız ve sürekli olarak çalıştığımız palyaço, Sihirbaz, kostümlü animasyon ekiplerimizi gönderiyoruz. Göndermeden önce palyaçolarımız belirli eğitimlerden geçiyor balon, oyun, yüz boyama gibi tüm çalışmaları kendilerine öğretiyoruz.  Sihirbaz Kiralama hizmeti verirken de sürekli olarak çalıştığımız ve müşterilerimiz tarafından beğeni kazana profesyonel kişilerle çalışıyoruz.  Amacımız tüm doğum günü partileriniz için en iyi organizasyonları gerçekleştirmektir. Bunun için ayrıca paketler oluşturduk Sihirbaz & Palyaço Fiyatları kampanyalı olarak sunmak için. Organizasyon için bilgi almak ve rezervasyon oluşturmak  bizi arayabilirsiniz.


  Palyaço Kiralama Servisi

  PPalyaço Kiralamaalyaço Servisi doğum günü partileri için çocuk organizasyonlarında eğlenceyi sınırsız hale getiriyoruz. Çocuk doğum günü partisi denilince palyaço gelir akla ve arkasından pinyata patlatma oyunu. Siz de oğlunuz veya kızınız için palyaço kiralama gibi bir hizmet almak istiyorsanız o zaman bizi arayıp çalışmalarımız hakkında bilgi almalısınız. Çocuk partisi çoğu zaman bir kreş de yada parti evinde gerçekleşmektedir. Doğum günü için parti neresi olursa olsun palyaço servisi uzman palyaço animasyon grubu mekana göre yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatabilir. Biz ilk olarak istediğimiz şey organizasyonlarda müşteri memnuniyetidir. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası na devamlı parti evlerine, anaokullarına palyaço kiralama servisi vermekteyiz. Çocuk partisi için özellikle müşterilerimize pinyata + pinyata paketini öneriyoruz. Sebebi ise doğum günü partilerinde artık her çocuk pinyata istiyor. Pinyata olmadan çocuklar için parti olmuyor tabii ki palyaço abi ve abla bunu da tamamlıyor. Artık palyaço kiralama servisi hizmeti alırken parti malzemesi, doğum günü süsleri, pinyata gibi hiç bir şey aramanızı gerek yok.


  Sihirbaz Kiralama + Palyaço Hizmetleri

  PalyaçoDoğum Günü Sihirbaz ve Palyaço kiralama paketlerimizi sizlere pratik çözümler sunabilmek amacı ile bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olarak hazırladık… Palyaço Doğum Günü paketlerimizden size uygun olanı seçip bizleri arayıp sadece yer ve zamanını belirtmeniz yeterli olacaktır. Palyaço ve Sihirbazlarımız hakkında aynı zamanda doğum günü paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz… Palyaçolarımız çocuk oyunları, profesyonel yüz boyama, şekilli sosis balon çeşitleri hakkında gerekli eğitimleri şirketimiz bünyesinde alarak işlerini benimseyerek yapan animatörlerdir. Kostümlü Palyaço Servisinin yanı sıra animatörlerimiz yaş grubuna, parti temasına ve davetlilere göre kostümsüz oyun abisi- ablası, kostümlü karakterler olarak da çocuk doğum günlerinin eğlence kaynağıdır.


  Doğum Günü Hizmeti - Palyaço Servisi

  DSihirbaz Kiralamaoğum günü palyaço hizmetimiz Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak tek fiyat ile hizmet vermektedir… Palyaço Servisi Doğum Günü Organizasyonları ve Parti Kutlamaları için her türlü hizmeti kaliteli ve Disiplinli olarak sağlamaktadır… Doğum Günü Sihirbaz – Balon Süsleme – Kostümlü Animasyon Grubu – İçi Dolu Pinyata Hizmetimiz mevcuttur… Doğum Günü Palyaço Servisi ile Animatör hizmeti sizlere her zaman kaliteli, profesyonel ve çok çeşitli organizasyon hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Ev doğum günü süsleme hizmetimizde yıldız süsler, kağıt asmalı süsler, iyi ki doğdun bayrakları, Hawaii fener süsler, korsan bayrakları, masa konfetileri, rafta süsleri, hayvan karakterli balonlar, masa dekor süsler, uçan balon, papatya ve kapı takı balon süslemeler ile evde doğum günü partilerinizi profesyonel şekilde süslüyoruz.


  Organizasyon Hizmetleri

  Palyaço ServisiPalyaço Servisi hizmetinden profesyonel olan şirketimiz her türlü organizasyonda sayısız hizmetlerle sizlere çözümler sunmaktadır… ( Palyaço Servisi İstanbul daki en iyi firmalardan biri olmanın mutluluğu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyor… ( -Okul Şenlikleri ve Doğum Günü Partileri için mekanın süslenmesini istiyorsanız Balon, tül, bayrak gibi bir çok seçeneğimiz mevcuttur… -) Çocuk Doğum Günü Catering hizmetleriniz için çatal ve bıçak kiralama, porselen tabak kiralama, kiralık masa sandalye, cam bardak temini, çocuk masa ve sandalye gibi hizmetlerimiz mevcuttur… Yetişkin Doğum Günü Kokteyllerinizde Kokteyl Masa Kiralama ve Süsleme Hizmeti – Servis Ekipmanları – Garson Kiralama – Karşılama Hostesi – Şarap Kadehi ve Porselen Tabak Kiralama gibi hizmetlerimiz mevcuttur


  Çocuk Doğum Günü Fiyatları

  Palyaço Servisi FiyatlarıDoğum Günü Organizasyon Fiyatları : Doğum Günü Palyaço Servisi 150TL.-( yüz boyama etkinliği, 40 adet sosis balon dağıtımı, minik hediyeler, yarışmalar ile birlikte )…- Çocuk Masa Sandalye Takımı Kiralama 200TL..- ( 30 adet renkli sandalye 3 adet 10 kişilik masa ) – Doğum Günü Animatör Kiralama 150TL ( batman, Süpermen, melek, örümcek adam, sindirella, kırmızı başlıklı kız, bay ve bayan korsan kostümlerinden seçebilirsiniz ) Balon Süsleme Dekorasyonu 150TL ( 10 adet papatya balon süslemesi, 1 adet kapı giriş balonu tak zincir balon ile süsleme ) Doğum Günü Parti Malzeme Seti 60TL ( 20 adet bardak, 20 adet tabak, 20 adet peçete, 20 adet parti şapkası, 1 adet doğum günü mumu, 2 adet konfeti hepsi dahil ) Doğum Günü Ses Sistemi Kiralama 250TL ( 2 adet hoparlör, 1 adet power mixer, 1 adet dvd player nakliye kurulum dahil…_ Doğum Günü Garson Kiralama Fiyatı 150TL…


  Doğum Günü Süsleme - Animasyon Hizmeti

  DoğuAnimasyon Hizmetlerim Günü Organizasyonunuzu ister evde ister kreş ve anaokulun da kutlayın biz mekan neresi olursa olsun size Palyaço Kiralama Servisi vermeye hazırız… İstanbul Palyaço Servisi olarak sizlere Doğum Günü ve benzeri etkinliklerinizde en iyi hizmeti vererek eğlenceli saatler yaşatıyoruz… Çocuk Doğum Günü Organizasyon Hizmetlerimizde çocuk masa sandalye kiralama, parti malzemeleri satışı, içi dolu pinyata çeşitleri, balon süsleme, doğum günü mumları, bayan palyaço kiralama, oyun abisi ve ablası gibi birçok seçeneğimiz mevcuttur… Doğum Günü Parti temasına göre batman, süpermen, örümcek adam, kırmızı başlıklı kız, bay ve bayan korsan, melek, sindirella, kabak gibi istediğiniz kostümlü Doğum Günü Animatör hizmetimizden yararlanabilirsiniz…


  Doğum Günü Animasyonları

  Doğum Günü PalyaçoDoğum Günü Animasyonları için Animatör Kiralama hizmetimizden yararlanabilir ayrıca palyaço fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz… Çocuk Doğum Günü Partileri gibi günlerde sizde Palyaço Servisi Animatörleri ile çocuklarınızın doyasıya eğlenmesini istiyorsanız bizi arayın… Çocuk Doğum Günü Organizasyonları ve Partileri için bayan palyaço, oyun abisi ve ablası, Doğum Günü Animatörleri gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz… Bay ve Bayan Palyaço Kiralama hizmetimizi yanında sosis balon dağıtımı, yüz boyama etkinliği çocuklar için minik hediyeler ayrıca yarışma ve oyunlar gibi bir çok eğlencelerle sunmaktayız…